13 Ekim 2015 Salı

Kitap İncelemesi #74 (Hiçliğin Kıyısında)

Hiçliğin Kıyısında
J.A. Redmerski

Ephesus Yayınları
Çeviren: Süreyya Çalıkoğlu
Özgün Adı: The Edge of Never
467 Sayfa - Ciltli

  ☆ ☆ 

KAPAK:

 Ephesus Yayınları tarafından orijinal tasarımıyla okurlarla buluşturulan kitabın kapağında Camryn bulunmakta.
YAZAR HAKKINDA:

 Kitaplarıyla New York Times, USA Today ve Wall Street Journal'ın çok satanlar listesinde yer alan Jessica Ann Redmerski, yazarlık serüvenine 2012 yılında başlayıp Hiçliğin Kıyısında (The Edge of Never) ile okurlar tarafından büyük ilgi topladı.
KONUSU:

 Sevgilisinin ölümü üzerine derin bir boşluğa düşen Camryn, en yakın arkadaşıyla araları bozulduktan sonra plansız programsız bir yolculuğa çıkmaya karar verir. 
 Nereye gideceği hakkında en ufak bir fikri olmayan Cam, bu yolculuk esnasında tanışacağı Andrew Parrish'in onu kötülüklerden koruyacağını ve yitirdiği duygulara kavuşmasını sağlayacağını bilemez elbette. Ama Cam'in asla bilemeyeceği işin kötüsü tahmin bile edemeyeceği en önemli şey Andrew ile ilgili gerçektir.KİTAP HAKKINDA:

 Kitap ne yazık ki birçok kişiyi etkilediği kadar beni etkileyemedi. Karakterlerin acılarına ortak olamadığım gibi aralarındaki aşkı da samimi bulamadım. Yazarın dram yazmaktan çok erotik romana yöneldiği kanısındayım. Bütün bu sebeplerden ötürü de kitabı çok başarılı bulamadım.SONSÖZ:

 Hiçliğin Kıyısında bana hitap etmeyen bir kitap oldu.
Tüm Hakları Saklıdır.

1 yorum:

  1. Açıklayıcı olmuş Teşekkür ederiz.

    Bahadır Elektronik
    http://www.bahadirelektronik.net
    http://www.bahadirteknoloji.com

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...