24 Mart 2016 Perşembe

Hafıza - Leonardo Patrignani | Kitap İncelemesi *87

Hafıza
Leonardo Patrignani

Pegasus Yayınları
Çeviren: Çiğdem Casagrande
Özgün Adı: Memoria
345 Sayfa - Ciltsiz

 ★ ★   

"Memoria neydi?"


KAPAK:

 Pegasus Yayınları tarafından orijinal tasarımlarıyla yayımlanan kitabın kapağında Memoria'dan kurtulmaya çalışan Jenny bulunmakta.YAZAR HAKKINDA:

 Beholder grubunun solisti ve söz yazarı olan Leonardo Patrignani, aynı zamanda profesyonel bir seslendirme sanatçısıdır.
 6 yaşından beri annesinin desteği ile yazılar yazan Patrignani, 2012 yılında yayımlanan, on sekiz ülkede piyasaya çıkan ve Polonya'da yılın kitabı seçilen Multiversum Serisi'nin ilk kitabı Telepati ile birçok kişinin beğenisini toplamıştır.
 İstanbul Kitap Fuarı'nda hayranlarıyla buluşan yazar, samimiyeti ve güler yüzlülüğünü elden bırakmayarak imza dağıtırken okur sayısını katlayarak arttırmıştır. Bunun yanı sıra tam bir Shephen King hayranı olan yazar, bu yıl paranormal korku türündeki There'i de kaleme almıştır.

KONUSU:


 Kendilerini beklenmedik bir anda Memoria'da tutsak halde bulan Alex, Jenny ve Marco, yaşanılanları anlamlandırmaya çalışırken bir yandan da hatıralarda gezinerek gerçeği bulmaya çalışacak, ruhlarının kaybolduğu bu sonsuz yansımalı, aynalı labirentten çıkış sandıklarından da karışık olacaktır.

KİTAP HAKKINDA:

-Neredeyiz?
+Memoria'da.
-Memoria nedir?
+Zihinlerimizin kısılı kaldığı hiçlik...
-Buradan nasıl kurtulacağız?
+Bir fikrim var. Satırları okumaya devam et. Çünkü ancak okudukça neler olduğunu öğrenebilirsin.

SONSÖZ:

 Telepati'yi çok sevmeme rağmen serinin 2. kitabı beni hayal kırıklığına uğrattı.


Tüm Hakları Saklıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...