25 Kasım 2014 Salı

Kitap İncelemesi #37 (Bir Katilin Anıları)Bir Katilin Anıları
Özgür Göç

Cinemascope Yayınevi
187 Sayfa - Ciltsiz 

             ★ ★ ☆ ☆ 

"Bir cinayetin ayrıntılarını hiç düşündünüz mü?"

KAPAK:

 Cinemascope Yayınevi'nden çıkan kitabın kapağı film afişlerini aratmıyor.
YAZAR HAKKINDA:

 Radyo Programcılığı ve sunuculuğun yanı sıra tiyatro ve yazarlık eğitimi alan Özgür Göç, ilk romanı Bir Katilin Anıları'nda mesleğinin inceliklerinden faydalanmakla kalmayıp, televizyonun egemen olduğu dünyada okurlara radyonun kapısını aralıyor.

 Özgür Göç ile ilgili daha detaylı bilgi için Bir Katilin Anıları kitabının resmi İnternet sitesini ziyaret edebilir ya da yazarla yapmış olduğumuz keyifli sohbeti okuyabilirsiniz.KONUSU:

 Geçmişinden bir haber, radyoculuk hayallerinin peşinden İstanbul'a gelen Altan Erkışla, hiç vakip kaybetmeden hatrı sayılır bir radyoda işe başlamıştı.
 Anlattığı hikayelerle insanları şaşırtıp dehşete düşüren Altan, anlattıkça anlatıyor hikayeyi dinleyenlerin önerilerine göre şekillendirmeye devam ediyordu.
 Peki ona ilham veren neydi? Bütün bu cinayet senaryoları kurgu muydu? Altan'ı geçmişindeki hangi gerçek kovalıyordu?KİTAP HAKKINDA:

 Konu itibariyle oldukça ilginç olan ancak yazarın kullandığı bakış açısı nedeniyle olayların heyecanının bir parça da olsa yitirildiği bu ince kitabı yazarın sade dili sayesinde kısa sürede okuyacaksınız.

SONSÖZ:

 Konu ilginizi çektiyse Bir Katilin Anıları'nı okuyabilirsiniz.

Bir Katilin Anıları Kitabının Tanıtım Filmini İzlemek İçin Tıklayın


 

Tüm Hakları Saklıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...